Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat

Hakkımızda

YURTİÇİ VE YURTDIŞI LOJİSTİK HİZMETLERİ

1976 yılında Proje taşımacılığına başlayan ve 1986 yılında resmi olarak kurulmuş olan firmamız taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyetini bir prensip olarak benimsemiş ve bu çizgi üzerinde çalışmalarını sürdürmüştür.

Yurtiçi ve yurtdışı taşımacılığında koşullar ne olursa olsun kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla yola çıkarak her ebat ve miktardaki makine ve malzemelerinizi yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle taşımıştır.

Uydu takip ve Global Teminatlı Firmamıza ait, Araç Parkuru:

  • 80 adet Özmal ve Kiralık Çekici Araç
  • 90 adet Özmal ve kiralık Lowbed
  • 21 adet Özmal ve Kiralık Tenteli Yarı Römork

Sevk Alanı:

Araçlarımız İstanbul Ferhatpaşa ve İzmir Bornova’daki şirketimize ait garajımızda hazır durumda bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden yurtiçi ve yurtdışı proje, lowbed , komple ve parsiyel taşımalarınızı Avrupa ( Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Yunanistan, Sırbistan, Arnavutluk, Kosova, Bosna Hersek, Polonya, Macaristan, Almanya, İtalya, Hollan da basta olmak üzere ve diğer Avrupa ülkeleri) BDT ve CIS ülkeleri (Azerbaycan – Gürcistan -Özbekistan – Türkmenistan – Tacikistan –Kazakistan, Kırgazistan, Ukranya, Moldova , Rusya ) Ortadoğu ve Arap ülkeleri ( Iran – Kuveyt - Suriye – BAE - Dubai -Ürdün-Lubnan ) yapmaktayız

Güvence:

Firmamız sigorta sektöründe Anadolu Sigorta bünyesi altında çalışmakta olup, tüm yüklemelerinize C.M.R sigortası yapılmaktadır. C.M.R. konvansiyonuna göre firmamız T.T.K. hükümlerinin uygulandığı durumlarda 1.000.000.-Euro Teminat altında olup, ayrıca herhangi bir istenmeyen durumda tasınan esya 400.000,00Eur. ya kadar Firmamız adına teminat altına alınmıştır.


Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat Kurumsal

Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerimizle farklılığımızı göstererek daima firma...

Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat Kurumsal

Vizyonumuz

Erdoğanlar ülkemizde Ağır İş makinaları taşımalarında tartışmasız liderdir...

Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat Kurumsal

Kalite Politikamız

Üretici, ithalat ve ihracatçının ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanabilmesi...