Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat

Misyon & Vizyon

MİSYON

Erdoğanlar Nakliyat; Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak Nakliyat sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

Verdiğimiz hizmetlerimizle farklılığımızı göstererek daima firma imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektir.

Nakliyat alanında yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak ve en verimli çözümler sunarak müşterilerimiz için artı değerler yaratmak, başlıca hedefimizdir.

VİZYON

Erdoğanlar ülkemizde Ağır İş makinaları taşımalarında tartışmasız liderdir.Kullandığı ileri teknoloji taşıma ekipmanları ve profosyonel taşıma ekibi sayesinde sunmuş olduğu çözümler ile daima bu konuda öncü olmuştur Erdoğanlar vermiş olduğu hizmet ile müşterilerinin de pazardaki rakiplerine göre daima bir adım önde olmasını bir vizyon olarak benimsemiştir.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve başarma azmimizden aldığımız güçle daima en iyisini yaparak uluslararası arenada daha etkin bir firma olmaktır.

Bu hedefe doğru yürürken ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesine büyük önem vereceğiz.