Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat

Değerlerimiz

Güvenilirlik; Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Onlara güvenir ve onlardan da Erdoğanlar’a güvenmelerini bekleriz.

Kararlılık; Kaliteli Hizmeti bir standart haline getiren ve en iyi olmayı hedefleyen firmamızın, daima kararlı bir yapı ile hareket etmesi ana hedefimizdir. Kararlı yapımızdan aldığımız güçle, daima rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratabiliriz.

Müşteri Odaklılık; Mevcut işimizi korumanın ve geliştirmenin yolu müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi, müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir.

Mükemmellik ve Zero Defect: Erdoğanlar yapmış oldugu taşımalrda %97 hatasız taşıma oranı ile hergecen gün %100 hatasız taşıma ile zero defect hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.

İş Emniyeti: Erdoğanlar vermiş oldugu hizmetlerde İş emniyetini her zaman ön planda tutmuş ve bu yönde gerekli tüm çalışmalarını yapmıştır.